Follow us on :

Pages

ΑΡΗΣ: H κλήρωση του πρωταθλήματος

Ολοκληρώθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ'Εθνικής με τον ΑΡΗ να έχει ρεπό τη 1η αγωνιστική, ενώ μια βδομάδα αργότερα (4 Οκτωβρίου) θα αντιμετωπίσει τον Απόλλωνα Κρύας Βρύσης στο Κλεάνθης Βικελίδης (κεκλεισμένων θυρών λόγω τιμωρίας).

Αναλυτικά:

1η αγωνιστική 18η

Απόλλων 1960 – Εθνικός Γαζώρου
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Κοζάνη
Καβάλα – Έβρος Σουφλίου
Εορδαϊκός – Καλαμαριά
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Δόξα Δράμας
Καμπανιακός – Νέστος Χρυσούπολης
Εθνικός Αγιονερίου – Θύελλα Φιλώτα
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Λαγκαδάς
Ρεπό ο ΑΡΗΣ

2η αγωνιστική 19η
ΑΡΗΣ – Απόλλων 1960
Εθνικός Γαζώρου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Κοζάνη – Εορδαϊκός
Έβρος Σουφλίου – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Καλαμαριά – Καμπανιακός
Δόξα Δράμας – Εθνικός Αγιονερίου
Νέστος Χρυσούπολης – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Θύελλα Φιλώτα – Λαγκαδάς
Ρεπό η Καβάλα

3η αγωνιστική 20η
Απόλλων 1960 – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Καβάλα – ΑΡΗΣ
Εορδαϊκός– Εθνικός Γαζώρου
Καμπανιακός – Κοζάνη
Εθνικός Αγιονερίου  – Έβρος Σουφλίου
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Καλαμαριά
Λαγκαδάς – Δόξα Δράμας
Θύελλα Φιλώτα – Νέστος Χρυσούπολης
Ρεπό ο Ηρακλής Αμπελοκήπων

4η αγωνιστική 21η

Καβάλα – Απόλλων 1960
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Εορδαϊκός
ΑΡΗΣ – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Εθνικός Γαζώρου – Καμπανιακός
Κοζάνη – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Έβρος Σουφλίου – Λαγκαδάς
Καλαμαριά – Θύελλα Φιλώτα
Δόξα Δράμας – Νέστος Χρυσούπολης
ΡΕΠΟ: Εθνικός Αγιονερίου

5η αγωνιστική 22η

Απόλλων 1960 – Εορδαϊκός
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Καβάλα
Καμπανιακός – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Εθνικός Αγιονερίου – ΑΡΗΣ
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Εθνικός Γαζώρου
Θύελλα Φιλώτα – Κοζάνη
Νέστος Χρυσούπολης – Έβρος Σουφλίου
Δόξα Δράμας – Καλαμαριά
ΡΕΠΟ: Λαγκαδάς

6η αγωνιστική 23η

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Απόλλων 1960
Εορδαϊκός – Καμπανιακός
Καβάλα – Εθνικός Αγιονερίου
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
ΑΡΗΣ – Λαγκαδάς
Εθνικός Γαζώρου – Θύελλα Φιλώτα
Κοζάνη – Δόξα Δράμας
Έβρος Σουφλίου – Καλαμαριά
ΡΕΠΟ: Νέστος Χρυσούπολης

7η αγωνιστική 24η

Απόλλων 1960 – Καμπανιακός
Εθνικός Αγιονερίου – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Εορδαϊκός
Λαγκαδάς – Καβάλα
Θύελλα Φιλώτα – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Νέστος Χρυσούπολης – ΑΡΗΣ
Δόξα Δράμας – Εθνικός Γαζώρου
Έβρος Σουφλίου – Κοζάνη
ΡΕΠΟ: Καλαμαριά

8η αγωνιστική 25η

Εθνικός Αγιονερίου – Απόλλων 1960
Καμπανιακός – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Λαγκαδά
Εορδαϊκός – Θύελλα Φιλώτα
Καβάλα – Νέστος Χρυσούπολης
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Δόξα Δράμας
ΑΡΗΣ – Καλαμαριά
Εθνικός Γαζώρου – Έβρος Σουφλίου
ΡΕΠΟ: Κοζάνη

9η αγωνιστική 26η

Απόλλων 1960 – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Λαγκαδάς – Εθνικός Αγιονερίου
Θύελλα Φιλώτα – Καμπανιακός
Νέστος Χρυσούπολης – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Δόξα Δράμας – Εορδαϊκός
Καλαμαριά – Καβάλα
Έβρος Σουφλίου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Κοζάνη – ΑΡΗΣ
ΡΕΠΟ: Εθνικός Γαζώρου

10ή αγωνιστική 27η

Λαγκαδάς – Απόλλων 1960
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Θύελλα Φιλώτα
Εθνικός Αγιονερίου – Νέστος Χρυσούπολης
Καμπανιακός – Δόξα Δράμας
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Καλαμαριά
Εορδαϊκός – Έβρος Σουφλίου
Καβάλα – Κοζάνη
Εθνικός Γαζώρου – ΑΡΗΣ
ΡΕΠΟ: Εθνικός Αλεξανδρούπολης

11η αγωνιστική 28η

Απόλλων Κρύας Βρύσης-Θύελλα Φιλώτα

Νέστος Χρυσούπολης-ΑΠΕ Λαγκαδά

Δόξα Δράμας-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Απόλλων Καλαμαριάς-Εθνικός Αγιονερίου

Έβρος Σουφλίου-Καμπανιακός

Κοζάνη-Ηρακλής Αμπελοκήπων

Εθνικός Σερρών-ΑΟ Καβάλα

ΑΡΗΣ-Εθνικός Αλεξ.

Ρεπό: Εορδαϊκός
12η αγωνιστική 29η

Νέστος Χρυσούπολης-Απόλλων Κρύας Βρύσης

Θύελλα Φιλώτα-Δόξα Δράμας

ΑΠΕ Λαγκαδά-Απόλλων Καλαμαριάς

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Έβρος Σουφλίου

Εθνικός Αγιονερίου-Κοζάνη

Ηρακλής Αμπελοκήπων-Εθνικός Σερρών

Εορδαϊκός-ΑΡΗΣ

Εθνικός Αλεξ.-ΑΟ Καβάλα

Ρεπό: Καμπανιακός
13η αγωνιστική 30η

Απόλλων Κρύας Βρύσης-Δόξα Δράμας

Απόλλων Καλαμαριάς-Νέστος Χρυσούπολης

Έβρος Σουφλίου-Θύελλα Φιλώτα

Κοζάνη-ΑΠΕ Λαγκαδά

Εθνικός Σερρών-Εθνικός Αγιονερίου

ΑΡΗΣ-Καμπανιακός

Εθνικός Αλεξ.-Ηρακλής Αμπελοκήπων

ΑΟ Καβάλα-Εορδαϊκός

Ρεπό: Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
14η αγωνιστική 31η

Απόλλων Καλαμαριάς-Απόλλων Κρύας Βρύσης

Δόξα Δράμας-Έβρος Σουφλίου

Νέστος Χρυσούπολης-Κοζάνη

ΑΠΕ Λαγκαδά-Εθνικός Σερρών

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-ΑΡΗΣ

Εθνικός Αγιονερίου-Εθνικός Αλεξ.

Καμπανιακός-ΑΟ Καβάλα

Εορδαϊκός-Ηρακλής Αμπελοκήπων

Ρεπό: Θύελλα Φιλώτα
15η αγωνιστική 32η

Απόλλων Κρύας Βρύσης-Έβρος Σουφλίου

Κοζάνη-Απόλλων Καλαμαριάς

Εθνικός Σερρών-Νέστος Χρυσούπολης

ΑΡΗΣ-Θύελλα Φιλώτα

Εθνικός Αλεξ.-ΑΠΕ Λαγκαδά

ΑΟ Καβάλα-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Εορδαϊκός-Εθνικός Αγιονερίου

Ηρακλής Αμπελοκήπων-Καμπανιακός

Ρεπό: Δόξα Δράμας
16η αγωνιστική 33η

Κοζάνη-Απόλλων Κρύας Βρύσης

Απόλλων Καλαμαριάς-Εθνικός Σερρών

Δόξα Δράμας-ΑΡΗΣ

Νέστος Χρυσούπολης-Εθνικός Αλεξ.

Θύελλα Φιλώτα-ΑΟ Καβάλα

ΑΠΕ Λαγκαδά-Εορδαϊκός

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Ηρακλής Αμπελοκήπων

Καμπανιακός-Εθνικός Αγιονερίου

Ρεπό: Έβρος Σουφλίου
17η αγωνιστική 34η

Εθνικός Σερρών-Κοζάνη

ΑΡΗΣ-Έβρος Σουφλίου

Εθνικός Αλεξ.-Απόλλων Καλαμαριάς

ΑΟ Καβάλα-Δόξα Δράμας

Εορδαϊκός-Νέστος Χρυσούπολης

Ηρακλής Αμπελοκήπων-Θύελλα Φιλώτα

Καμπανιακός-ΑΠΕ Λαγκαδά

Εθνικός Αγιονερίου-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Ρεπό: Απόλλων Κρύας Βρύσης